VIP klienti

Paula Novotná

Světová extratřída v kiteboardingu, naše klientka a fajn slečna .-)

Paula

Do fitcentra "Filipa" mě přivedlo moje nešťastné zranění kolene. Hledala jsem fitko, kde bych se dala zase dokupy a našla jsem to nejlepší v Hradci.

Ze začátku se o mě starala rehabilitační trenérka Maruška, která mi pomohla posílit zraněnou nohu.

Postupem času jsem si oblíbila funkční a cross trénink. Celkově jsem si díky profesionálně vedeným skupinovým tréninkům zlepšila vytrvalost, sílu a fyzičku. Cross trénink mě začal hodně bavit, ve fitku je skvělá parta nadšenců a na trénincích bývá sranda :) 

Díky TRX a balančním pomůckám jsem zlepšila balance a mobilitu. Díky fyzické průpravě a skvělé kondici se mi momentálně kituje o hodně lépe a můžu říct, že když budu zase v Čechách, budu se ráda vracet a tréninky budu zahrnovat do svého kondičního tréninku.

Díky!

Paula je Evropskou šampionkou pro rok 2014 !!!

Jan Valenta

Profi jezdec BMX na vertikální rampě. Ano to je jeden z těch "šílenců" co jim nestačí šlapat do pedálů a musí lítat hlavou dolů ...

Jaký je "vztah" tohoto adrenalinového borce a FKF?

Do FKF mě přivedla manželka. Nikdy jsem nebyl zastáncem skupinového cvičení. Dost jsem se tomu bránil a byl jsem názoru, že je to jen pro holky a nemůže mi to nic dát. Opak byl ovšem pravdou. Po první hodině s Martinem jsem věděl, že mám co dělat, abych držel tempo. Překvapilo mě odborné vedení a tím i kvalita cvičení, které si jako profesionální sportovec rozhodně cením. Po pár trénincích jsem si funkční trénink oblíbil a vždy se sem rád vracím, i když to z domu nemám nejblíže. Mohu jen doporučit! 

VÍCE O BMX MISTROVI ZDE

JAN VALENTA                     JAN VALENTA                            

Leoš Roušavý

Od ledna 2009 přibyl mezi naše věřme, že spokojené klienty další, profesionální sportovec - kvadriatlonista - reprezentant Leoš Roušavý. Pokud netušíte co to je kvadriatlon, tak se koukněte na jeho web. Určitě dobrá dřina. I tento úspěšný český reprezentant ve kvadriatlonu si velmi dobře uvědomuje, že fitness je důležitou sučástí nejen jeho sportovního života. V ROCE 2010 SE STAL LEOŠ VÍTĚZEM SVĚTOVÉHO POHÁRU !!!

Leoš Roušavý

S Leošem

 

Lubor Novotný

Mezi naše klienty patří také známý herec Klicperova divadla a představitel titulní role Scherlocka Holmese - Lubor Novotný

Lubor Novotný

Kristýna Kociánová

Navštěvuje nás i herečka Klicperova divadla a také hvězdička televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě - Kristýna Kociánová.

Kristýna Kociánová