Běh

Běh je nejpřirozenější pohyb pro člověka. Ale proč běhat na trenažeru v posilovně, když můžeme vyrazit ven? Proto pořádáme pravidelné „výběhy“ v čele s profíkem Leošem Roušavým

Skupinový běh

Skupinový běh má mnoho výhod. Kdo potřebuje řád a ze začátku pocit „musí mě k tomu někdo dokopat“, je pro něj běh se skupinou ideální. Parta lidí, kteří chodí běhat pravidelně je ten nejlepší způsob, jak se nevymlouvat a překonat tak první krize, kdy se vám nebude chtít. Další výhodu je i udržení tempa a především parádní kolektiv!

A kdy můžete s Leošem vyběhnout?

AktivitaDenČas
Běh - začátečníci

Běh - pokročilý
čtvrtek 18:00

17:00


Nezapomeňte se rezervovat!

Proč začít běhat?

Proč začít běhat je jednoduché! Není k tomu potřeba nic, jen boty a chuť se rozeběhnout. A pak nastává pocit svobody – můžete běžet kam chcete, myslet na co chcete, je to chvilka jenom pro vás. A proč běháme pravidelně? To abychom si udrželi dobrou náladu. A kdo běhá kvůli dobré fyzičce a dokonalé postavě, tak ta s dobrou náladou přijde sama!

Výhody běhání

Asi každý zná výhody běhání, ale raději pro připomenutí: během se spouští myšlenkový katalyzátor, kdy mozek nastartuje dobré nápady, k tomu připočítejte zahřátí a rozhýbání celého těla, prevence proti depresi, zpevnění postavy, snížení váhy, investice do zdraví, přehodnocení dosavadních hodnot a cílů a především u pravidelného běhu brzy zjistíte, jak se zvyšuje vaše výkonnost, jak uběhnete snáze danou trasu a celkově se budete cítit lépe a fit.