Posilovna

Fitness nebo posilovna? U nás najdete vše na jednom místě. Ve fitness zóně na vás čekají kardio-trenažery na zahřátí (běžecké pásy, rotopedy), pak přichází fitness zóna posilovacích strojů spojena se zónou pro funkční trénink a na závěr je tu i místo pro stretching. Všechny cvičební zóny u nás na sebe logicky navazují a prolínají se stejně jako se v ideální případě prolíná v tréninku použití strojů, volného závaží či vlastního těla.

Jak cvičit v posilovně?

Na otázku „Jak cvičit v posilovně?“ vám odpoví naši zkušení trenéři. Fitness & Posilovna je pro vás otevřená každý den v roce, a tak posilování není závislé na rozpisu lekcí. Přejdete přesně v tolik, v kolik budete chtít a v čase, který vám vyhovuje. Existuje nespočet cviků, které se nejlépe naučíte pod odborným dohledem. Cvičit podle obrázků či videa je sice chválihodné, ale často se tak objevuje nesprávné provedení cviků, což nemá vždy pozitivní výsledky. A právě od toho máme trenéry, kteří vám jednotlivé cviky ukáží a naučí vás cvičit správně, zdravě a s co nejlepším výsledkem.

Kdy cvičíme?

AktivitaDenHodina
Posilovna Pondělí - pátek
Sobota, neděle, svátky
7 - 21
8 - 12; 16 - 20


První návštěva v posilovně

Jste začátečník a v posilovně poprvé? Už trénink jednou týdně je lepší než žádný trénink! Že neumíte cvičit, pustě z hlavy, od toho jsou tu naši odborníci. Domluvte si s nimi rovnou schůzku pomocí kontaktního formuláře. Ať to chcete slyšet nebo ne, každý začátek je těžký a po první návštěvě posilovny nemůžete čekat divy. Ale s vaší chutí cvičit a podporou trenérů divy dokáže!

Tréninkový plán do posilovny

Léta bez pohybu a chcete rovnou chodit cvičit 3x týdně? Myšlenka je to dobrá, ale často se při takovém elánu stává, že jak rychle začal, tak rychle skončil. Člověk se musí naučit chodit cvičit postupně. Tak, aby ho to bavilo, aby se na to těšil. K jednomu dni v týdnu se přidá časem druhý, třetí a ani u toho končit nemusíte. Se zvyšující se frekvencí se mění i fyzička a tím také celý tréninkový plán do posilovny.

Se cvičebním plánem souvisí i vyvážená zátěž, kterou vám na míru připraví naši trenéři. Cvičení je o získávání návyků, zažívání nových cviků a pěstování takové malé závislosti, že když jednou cvičení vynecháte, že vám prostě bude chybět a nebudete se moci dočkat toho, až si zase zacvičíte. Jednou přijde doba, kdy bez prostě nemůžete být!

Za kolik?

1 vstup .......................................... 85 Kč
Platba kreditem .......................... 75 Kč
Měsíční paušál ......................... 660 Kč
Měsíční paušál student .......... 620 Kč
Buď klubovým členem a máš to jen za 560 Kč / měsíc