Pravidla a návod

Rezervační pravidla slouží k ohleduplnosti a kázni při obsazování lekcí. Specializujeme se na vedení lekcí s malým počtem klientů. Pro klub, by tedy každé obsazené nevyužité místo, bylo zvýšeným nákladem. Vy jako klient - náhradník, pak zbytečně přijdete o plánovaný trénink.

Online rezervační systém může využívat pouze registrovaný klient klubu s aktivní kartou, která je platná pro vybranou aktivitu nebo pokud má zůstatek na klientském účtu alespoň 100Kč. Pokud neznáte svá přístupová hesla nebo Máte nějaký problém s přihlášením do online systému, kontaktujte nás prosím.

1. lekce v klubu ZDARMA. Pro rezervaci se osobně zastavte v klubu, rezervace bude provedena námi po složení rezervačního poplatku 50Kč. Rezervační poplatek Vám bude po absolvování lekce vrácen. V případě, že se bez omluvy (nejdéle 2 hodiny před začátkem lekce) nedostavíte, rezervační poplatek propadá bez náhrady.

Pravidla pro rezervace

A) Máte-li jakýkoli typ předplatného, je hodnota rezervačního poplatku rovna ceně lekce, na kterou se rezervujete. Cena odpovídá typu předplatného (kredit, paušál, ...).

  • Rezervační poplatek je účtován v případě, že se nedostavíte na rezervovanou lekci a to stržením z kreditu nebo doplatkem v případě, že máte paušální předplatné.
  • V případě absolvování lekce, nebo včasného storna (viz níže), není žádný rezervační poplatek účtován.
  • Stornovat lekci můžete osobně nebo telefonicky na recepci klubu.
  • Storno emailem není akceptováno.
  • Méně než 120 minut před začátkem lekce, již nelze provést storno - platí pouze pro dopolední a ranní lekce.
  • STORNO LIMIT ODPOLEDNÍCH a VEČERNÍCH LEKCÍ JE 3 hod před začátkem.

B) Nemáte-li předplatné:

  • můžete se online rezervovat pouze pokud budete mít na svém klientském účtu zůstatek minimálně 100Kč,
  • můžete se na lekce rezervovat osobně, proti složení rezervačního poplatku 50Kč,
  • pokud se nedostavíte na lekci nebo nestihnete včasné storno, poplatek propadá bez náhrady.

Tato pravidla jsou ze strany klubu 100% dodržována.

VELMI DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Každá lekce má stanovenu svou minimální i maximální kapacitu, pokud chcete přijít bez rezervace, může se  stát, že se na lekci nedostanete nebo, že lekce bude zrušena pro malý zájem. Limity jednotlivých lekcí jsou uvedeny přímo v textech u aktivit v menu na hlavní straně, stejně jako ceny lekcí.