Hubnutí Hradec Králové

Stále ze všech stran slyšíme, jak svět tloustne. Ruku na srdce – jak jsi na tom ty? Nechtělo by to dát nějaké to kilo dolů? Začít jíst zdravě a ne "poškozovat" svůj organismus ? A co tvoje postava, nepotřebovala by zpevnit a dostat novu fazónu? Hubnutí Hradec Králové ti pomůže a poradí na cestě za vysněnou postavou!

Bez cvičení to nepůjde

Hubnutí jistě pomůže změna jídelníčku, ale bez cvičení to nepůjde. Tvar tělu dávají svaly a ty musí být v kondici. Neříkej, že nemáš na cvičení čas. Jsou to jen výmluvy! Hodinku párkrát týdne si pro sebe určitě najdeš a díky našim trenérům sice bude cvičení dřina, ale bude tě bavit! A co víc tvůj trénink nemusí trvat zdaleka ani hodinu. 

Výživové poradenství

Ve Fitness Filip poskytujeme také výživové poradenství. Pomocí InBody diagnostiky změříme hodnoty tvého těla a připravíme ti stravovací i cvičební plán. Máme za sebou pěknou řádku klientů, kteří díky své vůli a naší podpoře změnili nejen skladbu svého jídelníčku, ale do svého života zapojili pohyb a získali tak nejen dobrou náladu, ale i sebevědomí a zlepšili si zdravotní stav.

Cvičební plán? Udělej první krok....

 ...do Fitness Klubu Filip! Spočítáme – vyladíme – začneme! Uděláme tělesnou analýzu, vyladíme stravovací i cvičební plány a začneme společně pracovat na tvém snu! Naším cílem bude pevná postava, zdravý jídelníček, dobrá kondice, chuť sportovat a zdravé sebevědomí! Domluv si přes formulář první schůzku, první krok je na tobě a zbytek nech na nás!

Začni správně, makej na sobě s odborníky ...