TRX

Už nic nehledej, zavolej si pro rezervaci na svou úvodní lekci TRX. Recepce klubu 773 687 119. BASE camp - hodina na které se seznámíš s TRX i FKF.

V TRX se Fitness Filip může pochlubit jedním prvním a jedním druhým místem. Byli jsme první v Hradci Králové, kdo začal provozovat tréninky TRX a v rámci celé České republiky jsme druzí, kdo začal nabízet skupinový trénink TRX. Už od dubna 2010 sbíráme zkušenosti a můžeme vám tak nabídnout prvotřídní trénink na zapojení celého těla.

TRX závěsný posilovací systém

TRX závěsný posilovací systém je určen všem, kteří nenašli zalíbení v klasických posilovacích strojích. Chtějí zapracovat na držení i pružnosti těla a jejich cílem je dobrákondice a vytrvalost. U TRX nepoužíváte pro cvičení stroje, ale zaměřujete se funkčnost svého těla a v každém okamžiku cvičení zapojujete maximální počet svalových vláken, vy jste tím hlavním strojem …

Aktuální rozvrh lekcí

Co je to TRX?

Zkratka TRX znamená Total body Resistance Exercise, jde tedy o cviky pro zatížení celého těla. Cvičení rozvíjí rovnoměrně tělesnou kondici. Zapracujete tak na koordinaci i držení těla, flexibilitě i síle.

TRX má základ u vojáků v armádě, ale v současné době je toto cvičení oblíbené jak u začátečníků, tak u vrcholových sportovců.

trx

TRX cvičení

Obtížnost TRX cvičení je jen a jen na tobě. Na tobě záleží, zda se lehce protáhneš anebo si sáhneš na dno. Obtížnost si reguluješ sám/sama. Efektivitu cvičení na tréninku TRX znásobujeme malým počtem cvičících, aby trenér měl co nejlepší přehled a stačil správně korigovat techniku cvičení.

Jak probíhá trénink TRX

Jdeš na TRX trénink poprvé? Poprvé do FKF? Tak se nejprve přihlaš na BASE camp. Trenér ti ukáže, jak TRX nastavit, jak si „dávkovat“ zátěž a vysvětlí ti základní principy tréninku a jak trénujme v FKF. V klidu se seznámíš s prostředím. 

Samotný trénink TRX probíhá intervalově – máš danou dobu práce i dobu odpočinku, tělo tak reaguje pokaždé jinak a cvičení tak není stereotypní. Cviků je nespočet, takže za celý rok nebudeš dvakrát trénovat stejně. Pokud se chystáš na náš trénink, je nutné si místo rezervovat (recepce FKF - 773 687 119).

Cena lekce

Rezervace je povinná. V případě, že se na trénink nezapíšete není garantováno místo ani to, že trénink proběhne. Kapacita lekce je 3 -11 osob.

1 vstup .............................. 100 Kč
Platba kreditem ............... 90 Kč

Trénujte bez limitu vstupů. Členská cena 1.160 Kč / měsíc !!!