Cvičení Hradec Králové

Sedíš doma a říkáš si, že by to chtělo trochu pohybu? Že tvoje kondička šla pěkně dolů, zatímco kila se nenápadně derou nahoru? Tak jsi tu správně! Není nic jednoduššího, než začít právě teď! Cvičení Hradec Králové je nejen pro hradečáky,ale i pro přespolní!

Cvičím, cvičíš, cvičíme!

Ve Fitness Filip si určitě vybereš sport, co tě bude bavit! Máme tu jak skupinové, tak individuální lekce. Pokud raději uvítáš nezávislost na hodině a skupině, je tu pro tebe každý den v roce otevřená posilovna a nejrůznějšími zónami, kde si dáš tělo do latě! Cvičíme od rána do večera, od pondělí do neděle, od ledna do prosince!

Sporty, kde si pořádně mákneš

Že nejsi žádná bábovka? Tak se pojď předvést do Fitness Klub Filip v Hradci Králové! Máme tu sporty, kde si pořádně mákneš a sáhneš si na dno svých sil. Nevěříš? Přijď si vyzkoušet třeba lekci TRX, fitbox nebo funkční trénink. Že máš raději něco volnějšího? To by se ti mohla líbit jóga.

Kdo nezačne teď, nezačne nikdy aneb kdo chce opravdu začít cvičit?

Začnu od pondělí. Začnu od prvního v měsíci. Začnu po vánocích. Kolikrát jsi už začínal? Kdo chce opravdu začít cvičit, nečeká, až naprší a uschne! Využij náš rychlý kontaktní formulář a hned si domluv návštěvu ve Fitness Filip!